مدیر عامل محترم گروه صنعتی گلرنگ به همراه رئیس محترم هیئت مدیره هلدینگ پایدار از سایت‌های تولیدی شرکت پدیده شیمی غرب بازدید نمودند.
صبح روز یکشنبه سی‌ام آبان ماه سال جاری، مدیر عامل محترم گروه معظم صنعتی گلرنگ “جناب آقای دکتر فضلی” به همراه رئیس محترم هیئت مدیره هلدینگ پدیده شیمی پایدار جناب آقای مهندس فاضلیان، با هدف بازدید از سایت‌های تولیدی شرکت پدیده شیمی غرب، در مراسمی که با حضور مدیر عامل محترم شرکت پدیده شیمی غرب به مناسبت خوش آمدگویی و قدردانی از این اقدام در کارخانه مرکزی پدیده شیمی غرب تدارک دیده شده بود حاضر شدند.
طی این اقدام جناب آقایان دکتر فضلی و مهندس فاضلیان به همراه هیئت همراه، پس از بازدید از سایت‌های تولیدی غرب1 و غرب 2، در میان جمع مشتاق کارکنان حضور به هم رسانده و ضمن ابراز تأسف از بروز وقفه در روند بازدیدهای سالانه و اظهار خشنودی مبنی بر حضور در آن جمع صمیمی، با اشاره به جمعیت 45000 نفری اعضاء گروه صنعتی گلرنگ، مجدداً تک تک کارکنان این مجموعه معظم را عضوی از خانواده بزرگ گلرنگ بر شمردند و به گفت‌و‌گو با حاضرین پرداختند.
در ادامه این مراسم، جناب آقای دکتر فضلی به تشریح برنامه‌هایی در جهت رفع دغدغه‌های کارکنان و اعضاء خانواده ایشان پرداختند و هم‌چنین خواهان آرزوی سلامتی برای اعضای خانواده کارکنان شدند.