آشنایی بیشتر با شرکت پخش پدیده پایدار

با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات بیشتر

  • 3

گروه محصولات

  • 3

برندها

  • 3

اطلاعات شرکت

  • 3

ماموریت و چشم انداز

  • 3

درباره ما

  • 3

درباره شرکت

شرکت پخش پديده پايدار، از شرکت های تابعه هلدینگ پدیده شیمی پایدار است که در آذرماه سال 1387 باهدف بازاريابی، فروش و پخش مویرگی محصولات شوينده و بهداشتی، سلولزی و غذایی با برندهای اکتیو و لندی بنا نهاده شده است.
این شرکت با برخورداری از کارکنان متعهد، ناوگان پخش منظم و با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های روز دنیا در امر ثبت سفارش و اطلاع از خواسته‌های مخاطبان خود، در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی به نیاز‌های مشتریان گرامی می‌کوشد. کارکنان این شرکت با شناختی عمیق از اخلاق کسب‌وکار و مسئولیت‌های حرفه‌ای خود با نگاه به آینده، رفاه و پیشرفت مستمر کشور عزیزمان را دنبال می‌کنند.
شرکت پخش پدیده‌ پایدار با آموزش نیروی انسانی و نگاه به رسالت‌های بنیادین خود می‌کوشد تا با تبدیل‌شدن به برترین شرکت پخش گروه صنعتی گلرنگ و کسب بیشترین میزان رشد و توسعه در بین شرکت‌های پخش ایران، جایگاه ممتازی را به خود اختصاص دهد.

چشم‌انداز:

تبدیل‌شدن به برترین شرکت پخش ایران

تا سال ۱۴۰۴

مأموریت:

ما بر این باوریم که هم‌وطنان بزرگوارمان، شایسته دسترسی به هنگام و مناسب به محصولات هستند و ما برای رشد و توسعه‌ پایدار در این راستا، استقرار فرآیندها و فن‌آوری‌های نو، بهره‌گیری از ایده‌ها و دانش نیروی کار متخصص و ارزش‌آفرین، ایجاد ساختار چابک و نهادینه کردن کار تیمی را از فعالیت محوری خود به شمار می‌آوریم. ما شناختی عمیق از اخلاق کسب‌وکار و مسئولیت‌های خود در قبال جامعه، محیط‌زیست، گروه صنعتی گلرنگ، رقبا و دیگر ذی‌نفعان خود داریم و با نگاه به آینده رفاه و پیشرفت مستمر کشور عزیزمان را دنبال می‌کنیم.

گروه محصولات در حال توزیع و پخش

بهداشت فردی

پلیمری خانگی

مواد ضدعفونی کننده

بهداشت خانه و البسه

آدرس دفتر مرکزی: تهران- خیابان گاندی جنوبی، کوچه هجدهم، پلاک 13

شماره دفتر مرکزی: 02188781366

کد پستی: ۱۵۱۷۹۵۵۳۱۲

ایمیل: info@pakhshpaydar.com

آدرس انبار مرکزی تهران: کیلومتر۱۳ جاده مخصوص، جنب تعویض پلاک چیتگر،  درب سوم انبارهای شرکت  سرمایه‌گذاری جهاد نصر(انبار مرکزی پخش پدیده پایدار)

شماره تلفن کارخانه: 02144905494-02144908836